1 mijë euro për një “bebe”? Rama ironizon Ben Blushin: Edhe burrat shtatzënë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:43 19-06-2017 1 mijë euro për një “bebe”? Rama ironizon Ben Blushin: Edhe burrat shtatzënë (FOTO)

Një nga premtimet e kreut të LIBRA-s, Ben Blushi se do të mundësojë 1 mijë euro për shpërblimin e lindjes së një bebe ka ngjallur edhe reagimin e kryeministrit, Edi Rama.

Por, reagimi i këtij të fundit vjen me një foto humori dhe duke ironizuar atë çka premton Blushi gjatë ditëve të fushatës.

“Meqë Blushi na premtoi 1 mijë euro për çdo lindje”, shkruan në diçiturën e fotos që Rama ka postuar në profilin e tij në facebook, duke lënë të nënkuptohet se me një premtim të tillë në të ardhmen edhe burrat do të këmbëngulin të mbeten shtatzënë. 

 

 

rrrr.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026345014572144
array(1) { ["section"]=> string(83) "1-mije-euro-per-nje-bebe-rama-ironizon-ben-blushin-edhe-burrat-shtatzene-foto-83015" }