1 muaj me Kajan, festë në shtëpinë e Veliajt (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:06 08-11-2018 1 muaj me Kajan, festë në shtëpinë e Veliajt (FOTO)

Një mua më parë kryebashkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë. Ajola solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë Kajan.

Ajola shpesh publikon në rrjetet sociale dedikime për të birin. Ndërsa në datën 6 të këtij muaji Kajan ka mbushur 1 muaj që erdhi në jetë.

Në shtëpinë e kryebashkiakut sigurisht që është festuar kjo ditë. Ata i kanë përgatitur vëgëlushit njjë tortë, ndërsa shkruhet  ‘1 muaj me Kajan”.

-640-0-5be420e722472.png

 

-640-0-5be420e88f5c6.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bebe Rexha nga avioni: Nuk kam nevojë për një mashkull…
11 vite kampion në Shqipëri. Ky është sporti dhe ekipi rekordmen në vendin tonë »
Article Logic
Execution time: 0.0042729377746582
array(1) { ["section"]=> string(55) "1-muaj-me-kajan-feste-ne-shtepine-e-veliajt-foto-140745" }