“1 n'at anë, 1 n'ktë anë” Elisa Spiropali dhe format e saj teksa mban Naltën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:15 13-09-2015 “1 n'at anë, 1 n'ktë anë” Elisa Spiropali dhe format e saj teksa mban Naltën Elisa Spiropali dje vajza e saj Nalta

“1 n'at anë, 1 n'ktë anë”, ky është përshkrimi që i bën vetë Elisa Spiropali fotos me vajzën e saj.

Ish-drejtoresha e Doganave, e fokusuar tashmë në aspektin mëmësor, shfaqet plot ngjyra ndërsa mban në prehër Naltën e vogël.

Por jo vetëm kaq... Nuk mund të mos bjerë në sy as fiziku i shkëlqyer i Spiropalit. Ndonëse është bërë nënë para disa muajsh, ish-drejtoresha duket mjaft elegante me fundin e kuq që i nxjer në pah këmbët e abronxuara e të holla.

Pëlqimet për këtë foto, ndjekësit  dhe miqtë e Spiropalit, nuk i kanë kursyer aspak.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023444890975952
array(1) { ["section"]=> string(79) "1-n-at-ane-1-n-kte-ane-elisa-spiropali-dhe-format-e-saj-teksa-mban-nalten-20653" }