1 qershori, ky është urimi i Lulzim Bashës, i bashkohet dhe vajza e vogël dhe shkrihen gazit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:30 01-06-2017 1 qershori, ky është urimi i Lulzim Bashës, i bashkohet dhe vajza e vogël dhe shkrihen gazit (FOTO)

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha uron të gjithë fëmijët festën e 1 qershorit.

Urimit të tij i është bashkuar dhe vajza e tij e vogël, të cilët në foton e postuar kanë pozuar të dy duke qeshur. Vogëlushja ka veshur një fustan të këndshëm veror, ndërsa qëndron zbathur mbi tavolinën ku është mbështetur edhe vetë Basha. 

Përmes një postimi në facebook, Basha shkruan: Bashkë me vajzën time Viktoria ju urojmë të gjithë fëmijëve të Shqipërisë, gëzuar 1 qershorin”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076489448547363
array(1) { ["section"]=> string(101) "1-qershori-ky-eshte-urimi-i-lulzim-bashes-i-bashkohet-dhe-vajza-e-vogel-dhe-shkrihen-gazit-foto-80781" }