1 Qershori, moderatori i njohur nxjerr foton nga arkivat: Tirana e fëmijërisë sime

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:54 01-06-2016 1 Qershori, moderatori i njohur nxjerr foton nga arkivat: Tirana e fëmijërisë sime

Sot është 1 qershori dhe enkas për këtë ditë moderatori dhe gazetari i njohur Blendi Fevziu ka nxjerrë një foto të hershme nga arkivat.

Koha kur Fevziu ishte veçse një vogëlush  por kaq dashamirës me apratin fotografik. “Për 1 Qershorin. Tirana e fëmijërisë sime”, kujton Fevziu me nostalgji.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023656129837036
array(1) { ["section"]=> string(86) "1-qershori-moderatori-i-njohur-nxjerr-foton-nga-arkivat-tirana-e-femijerise-sime-42094" }