1-vjeçarja nuk pushon së qari, nëna mizore e rreh barbarisht me shkelma (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 10:47 10-10-2018 1-vjeçarja nuk pushon së qari, nëna mizore e rreh barbarisht me shkelma (VIDEO)

Një nënë  mizore është kapur nga kamera teksa rrihte me shkelma vajzën e saj 1-vjeçare e cila nuk po pushonte së qari.

Gruaja shfaqet duke i bërtitur vogëlushes, më pas e gjuan me shkelma.

Pamjet janë filmuar fillimisht më 24 shkurt por nuk ishin bërë publike deri më tani. Pas publikimit të saj, policia konfirmoi se nënës iu dha një paralajmërim verbal dhe fëmija nuk ka asnjë dëmtim.

Në ato disa sekonda që zgjasin pamjet, nëna mizore dëgjohet teksa i bërtet vogëlushes: “Akoma duke qarë?” .

Ngjarja e tmerrshme është filmuar  në rrugët e provincës Guangdong në juglindje të Kinës.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përdhunoi dhe vrau gazetaren, arrestohet i dyshuari i dytë
Kush është ‘NJERIU I KREMLINIT’, miliarderi greko-rus që po thith vëmendjen e spiunazhit të SHBA (Roli i Moskës në referendumin e Maqedonisë dhe shpagimi i amerikanëve për Tsipras) »
Article Logic
Execution time: 0.014189004898071
array(1) { ["section"]=> string(83) "1-vjecarja-nuk-pushon-se-qari-nena-mizore-e-rreh-barbarisht-me-shkelma-video-137277" }