10 fruta-perimet që ngjajnë me organet e njeriut dhe zogëlojnë sëmundjet natyralisht

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:08 09-04-2015 10 fruta-perimet që ngjajnë me organet e njeriut dhe zogëlojnë sëmundjet natyralisht

Mënyra e të ushqyerit është e lidhur ngushtësisht me trupin tonë. Por, disa fruta kanë ngjashmëri me disa nga organet e trupit e tonë dhe si të tilla këto fruta u përgjigjen më mirë nevojave të këtyre organeve për vitaminat e tyre.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17796182632446
array(1) { ["section"]=> string(89) "10-fruta-perimet-qe-ngjajne-me-organet-e-njeriut-dhe-zogelojne-semundjet-natyralisht-8295" }