10 shqiptarët më të ndjekur në Instagram (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:22 23-04-2016 10 shqiptarët më të ndjekur në Instagram (Foto)

Në rrjetet sociale qarkullon një listë me vip-at shqiptarë më të ndjekur në Instagram dhe kjo ka hapur një garë mes tyre.

Lista kryeson me këngëtaren kosovare Rita Ora e ndjekur nga sportisti Adnan Januzaj, të dy mjaft të suksesshëm jashtë trojeve shqiptare.

E treta renditet Enca Haxhia me rreth 1 milion ndjekës teksa top dhjetëshja  mbyllet me reperin Noizy.

jonuzaj78.png

enca78.png

xherdan.png

 

dafi78.png

elvana4.png

luana.png

ledri78.png

ledri.png

noizi.png

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031782150268555
array(1) { ["section"]=> string(51) "10-shqiptaret-me-te-ndjekur-ne-instagram-foto-38445" }