10 shtetet ku mund të transferoheni për të jetuar më mirë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:38 26-11-2017 10 shtetet ku mund të transferoheni për të jetuar më mirë

Nëse po mendoni të ndryshoni jetë, mund t’ia nisni gjithçka nga fillimi thjesht me një biletë avioni.

Të rinj që kërkojnë një të ardhme më të mirë profesionale, pensionistë që me pak para duan të jetojnë mirë, familje që duan një të ardhme më të mirë për fëmijët e tyre, sipërmarrës të vegjël që kërkojnë të zgjerojnë horizontet e tyre, shkruan monitor. 

Me fjalë të tjera, arsyet janë të shumta. Më poshtë janë dhjetë shtete ku mund të shkoni për të jetuar dhe nëse jeni me fat, të fitoni shumë para…

Australia 

Gjermania 

Katar

Tailanda

Polonia

Singapori

Kanadaja

Angli

Norvegji

Panamaja

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018684864044189
array(1) { ["section"]=> string(64) "10-shtetet-ku-mund-te-transferoheni-per-te-jetuar-me-mire-100768" }