“100 Milionë”, Sidrit Bejleri dhe Alban Hoxha luajnë në programin e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:38 05-04-2016

Mbrëmjen e së martës në programin e përjavshëm “100 Milionë” në Top Channel konkurrentë ishin dy personazhe të njohur, këngëtari dhe njëkohësisht një prej trajnerëve të jurisë së “The Voice of Albania”, Sidrit Bejleri dhe portieri i Partizanit, Alban Hoxha.

Dy konkurrentët arritën të bëjnë një garë mjaft emocionuese, duke arritur të menaxhojnë emocionet dhe të tregojnë njohuritë e tyre, ata arritën të ruajnë dhe të fitojnë 12 milionë e 500 mijë lekë të vjetra.

Sidrit Bejleri dhe Alban Hoxha e deklaruan se lekët e fituara do ti çojnë në Qendrën Shtetërore të Fëmijëve me Autizëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030991077423096
array(1) { ["section"]=> string(77) "100-milione-sidrit-bejleri-dhe-alban-hoxha-luajne-ne-programin-e-njohur-36922" }