100 vjet nga vrasja e at Stathi Melanit, kisha në Përmet mbyll derën dhe s’pranon meshë

Publikuar tek: barometri, më 08:24 25-12-2017 100 vjet nga vrasja e at Stathi Melanit, kisha në Përmet mbyll derën dhe s’pranon meshë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18449020385742
array(1) { ["section"]=> string(93) "100-vjet-nga-vrasja-e-at-stathi-melanit-kisha-ne-permet-mbyll-deren-dhe-s-pranon-meshe-104273" }