102-vjeçarja sheh për herë të parë veten kur kërcente në moshë të re: Më uroni që të ngrihem nga krevati

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:09 30-04-2015 102-vjeçarja sheh për herë të parë veten kur kërcente në moshë të re: Më uroni që të ngrihem nga krevati

Alice Barker është një 102-vjeçare e cila në vitet ’30, 40’ ishte pjesë e grupit të famshëm të kërcimit si Apollo dhe Cotton Club.

Alice tashmë jeton në një shtëpi të moshuarish në Brooklyn, e cila ka parë për herë të parë veten duke kërcyer në një iPad. Pseudonimi i saj në moshë të re ishte “Chicken Little”.

Kur e pyetën Alice se si ndihet kur shikon veten duke kërcyer ajo u shpreh: Më uroni që të mund të ngrihem sërish nga ky shtrat dhe të kërcej sërish si atëherë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04011607170105
array(1) { ["section"]=> string(109) "102-vjecarja-sheh-per-here-te-pare-veten-kur-kercente-ne-moshe-te-re-me-uroni-qe-te-ngrihem-nga-krevati-10100" }