12 gratë me përgjigjet e përsosura mbi arsyet se pse nuk kanë fëmijë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:32 17-03-2015 12 gratë me përgjigjet e përsosura mbi arsyet se pse nuk kanë fëmijë

Këto janë 12 gra të suksesshme që kanë arritur gjithçka në jetën e tyre, janë të dashura dhe të përfolura në gjithë botën por nuk kanë patur kurrë një fëmijë. Të pyetura nëse i vjen keq për këtë dhe se arsyet se pse ato nuk kanë fëmijë, këto gra kanë dhënë përgjigje të përsosura.

1-Cameron Diaz: “Unë kam një jetë të pabesueshme”

2-Jennifer Westfeldt: “Keqardhja nuk duket si një arsye mjaftueshmërisht bindëse”

3- Zooey Deschanel: “Askush nuk e pyet një mashkull për këtë “

4- Marisa Tomei: “Nuk e di pse një grua duhet të ketë fëmijë që të shihet si një qenie humane e plotë”

5-Chelsea Handler: “Fëmijëria ishte mjaftueshëm zemërthyese”

6- Oprah Winfrey: “Nëse do kisha fëmijë, fëmijët e mi do më urrenin mua”

7- Ellen DeGeneres: “Nuk do doja ta prishja muhabetin”

8- Margaret Cho: “Unë avuloj rërën”

9- Sarah Silverman: “Unë dëshiroj të kem fëmijë kur mos të dua gjë tjetër më shumë”

10- Kim Cattrall: “Unë kam një dhimbje koke”

11-Jennifer Aniston: “Askush nuk ka të drejtë ta marrë përsipër”

12- Gloria Steinem: “Nuk kemi pse jetojmë të gjithë në të njëjtën mënyrë”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02799391746521
array(1) { ["section"]=> string(73) "12-grate-me-pergjigjet-e-persosura-mbi-arsyet-se-pse-nuk-kane-femije-6173" }