14 vjeçarja rrihet brutalisht nga shoqet e saj, u kishte përmendur emrat

Publikuar tek: bota, më 09:02 30-09-2015

Sherret mes adoleshenteve janë të zakonshme gjithandej në botë. Një adoleshente kineze 14 vjeçare është rrahur për më shumë se tre orë në një ndërtesë të banuar në Nanchang, në qendër të Kinës, raporton People’s Daily Online.

Vajza është filmuar duke u goditur 32 herë për 99 sekonda. Li Xiaouan nuk reagoi edhe pse dhunohej nga vajza tjetër ndërsa një tjetër vajzë e filmonte.

Ajo thotë se vajzat e kishin rrahur se kishte përmendur emrat e tyre. Video u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale ndërkohë që policia ka filluar hetimet. Ndërsa vajza është paraqitur në spital me fytyrën e skuqur dhe gjakderdhje nga hundët duke marrë trajtimin e duhur mjeksor. Ngjarja ka ndodhur në 25 shtator.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03033709526062
array(1) { ["section"]=> string(77) "14-vjecarja-rrihet-brutalisht-nga-shoqet-e-saj-u-kishte-permendur-emrat-21981" }