15 njerëzit e preferuar të Ramës, janë të vetmit që i ndjek (LISTA me EMRA)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 06:22 08-05-2016 15 njerëzit e preferuar të Ramës, janë të vetmit që i ndjek (LISTA me EMRA)

Ndoshta nuk ju ka shkuar ndonjëherë ndërmend se cilët janë njerëzit që kryeministri Edi Rama ndjek në faqen e tij të Instagramit, ku duhet thënë se është mjaft aktiv.

Ata janë vetëm 15 dhe nuk i ngjajnë njër-tjetrit. Sigurisht nga lista nuk mund të bënte përjashtim i biri, Gregu ndërsa bie në sy edhe moderatorja e Top Channel, Arbana Osmani, e aktori i “Portokalli” Florjan Binaj.

Nga politikanët, Rama ndjek vetëm Veliajn dhe Braçen.

E plotë lista si më poshtë:

Arlinda Dudaj

Gent Hazizi

Eridana Çano

Pete Souza

Erion Veliaj

Jutta Benzenberg

Hillary Clinton

Greg Rama

Arbana Osmani

Florjan Binaj

Erjon Braçe

Olek NY

Zaruhy Sangochian

Barack Obama

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Vizatimi profetik i Edi Ramës kur ishte vetëm 5 vjeç”
Julian Deda i përlotur, lexoni dedikimin për Reinën: Të përgjërohem, nëse e lexon pas disa vitesh mos qesh me mua »
Article Logic
Execution time: 0.022367000579834
array(1) { ["section"]=> string(78) "15-njerezit-e-preferuar-te-rames-jane-te-vetmit-qe-i-ndjek-lista-me-emra-39821" }