+18 Bleona Qerreti i nxjerr të gjitha në plazhet italiane (FOTOT QË DO T’JU LËNË PA MEND)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:28 10-08-2018 +18 Bleona Qerreti i nxjerr të gjitha në plazhet italiane (FOTOT QË DO T’JU LËNË PA MEND) Bleona Qerreti

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti është fotografuar “topless” në plazhet italiane.

Fotot janë publikuar nga mediat e huaja, të cilat i kanë bërë jehon paraqitjes së saj, e ndërsa në krah të saj qëndron dhe një mashkull tjetër, lidhja e të cilit me Bleonën ende nuk dihet.

Një media greke e cila ka siguruar fotot shkruan “i ka nxjerr të gjitha”, e ndërsa thuhet se 39 vjeçarja po pushonte në ishullin e Sardenjës në Itali.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja shfaqet në publik me veshje provokuese, por këtë herë pamjet nuk kanë nevojë për shumë koment pasi Bleona s’ ka pasur më çfarë të mbulojë.

38926584_1902788039779169_526949546136174592_n.jpg38845821_287043888751863_2504262217591947264_n.jpg38935328_708369039505986_6430178126491287552_n.jpg38814316_1853969208029546_3290692917290598400_n.jpg38891294_1806400512761987_4733505515873632256_n.jpg38975523_519327815184673_1330056169326116864_n.jpg38821134_226579771379662_5372867885293109248_n.jpg
38848788_1964051586973323_6923440350044356608_n.jpg38999946_265362517396997_4324661643322589184_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E sapongritur nga gjumi, ja si duket Arilena pa make up
Valbona Selimllari fotografohet si rrallëherë me bikini (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0046420097351074
array(1) { ["section"]=> string(93) "18-bleona-qerreti-i-nxjerr-te-gjitha-ne-plazhet-italiane-fotot-qe-do-t-ju-lene-pa-mend-130748" }