18-vjeçarja me gjuhën e gjatë 9.9 cm, bisedime me rekordet botërore “Guiness”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:20 08-05-2015 18-vjeçarja me gjuhën e gjatë 9.9 cm, bisedime me rekordet botërore “Guiness”

Adrianne Lewis është një 18-vjeçare e cila po tenton që të bëhet pjesë e rekordeve botërore Guiness për gjuhën më të gjatë në botë.

Gjuha e saj është 9.9 cm dhe me të mund të prekë sytë e deri te mjekra. Adriane vjen nga një familje me gjuhë të gjatë dhe gjithmonë e dinte që kishte gjuhë të gjatë, por e ka treguar të vërtetën e saj vetëm në moshën 13-vjeçare duke hedhur edhe video në YouTube me truket që mund të realizojë me gjuhën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023123979568481
array(1) { ["section"]=> string(80) "18-vjecarja-me-gjuhen-e-gjate-9-9-cm-bisedime-me-rekordet-boterore-guiness-10672" }