19-vjeçarja ka një problem me të dashurin, blogeri Olti Curri i kthen përgjigjen që do t’ju bëjë të mbani barkun me dorë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:27 20-11-2016 19-vjeçarja ka një problem me të dashurin, blogeri Olti Curri i kthen përgjigjen që do t’ju bëjë të mbani barkun me dorë

Blogeri Olti Curri ka bërë të gjithë ndjekësit e tij të mbajnë barkun me dorë nga kjo përgjigje që shkruan për një 19 vjeçare e cila ka kërkuar ndihmën e “Zonjës Suzi”.

E gjitha s’ka nevojë për shumë koment ndaj lexoni shqetësimin e vajzës dhe përgjigjen e blogerit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027547121047974
array(1) { ["section"]=> string(125) "19-vjecarja-ka-nje-problem-me-te-dashurin-blogeri-olti-curri-i-kthen-pergjigjen-qe-do-t-ju-beje-te-mbani-barkun-me-dore-60087" }