1990/ Sali Berisha dhe Edi Rama bashkë te Qyteti Studenti

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:43 23-11-2015 1990/  Sali Berisha dhe Edi Rama bashkë te Qyteti Studenti Edi Rama, Sali Berisha dhe Ardian Klosi

Kjo është një foto e shkrepur më 22 dhjetor të vitit 1990 nga Roland Tasho.

Në foto janë kryeministri aktual Edi Rama, ish kryeministri Sali Berisha dhe Ardian Klosi te Qyteti Studenti, në mitingun e madh të PD.

Nuk dihet se çfarë i ka bërë bashkë këta personazhe asokohe por mendohet se objekt i bisedës ka qenë hapja e një gazete opozitare që më vonë u quajt “Rilindja Demokratike”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.058934211730957
array(1) { ["section"]=> string(62) "1990-sali-berisha-dhe-edi-rama-bashke-te-qyteti-studenti-26076" }