20-vjeçares i del makina nga kontrolli në Krujë, përplas 3 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 20:28 09-08-2018 20-vjeçares i del makina nga kontrolli në Krujë, përplas 3 persona Foto ilustruese

Një 20 vjeçare ka humbur kontrollin e një makine tip “Porche" dhe ka dalë nga rruga e fshatit Zallë në Krujë.

Automjeti përfunduar në një banesë dhe përplasi 3 persona.

Nga përplasja mbeti i plagosur i zoti i banesës, por dhe dy pasagjerë të cilët ishin me shoferen.

Sakaq, të aksidentuarit janë jashtë rreziku për jetën.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagon gjyqtarja e sulmuar nga qeveria: I kam dhënë zemrën dhe shpirtin drejtësisë
Kavajë/ Burri rreh keq gruan, e pëson nga vëllai i saj »
Article Logic
Execution time: 0.021657943725586
array(1) { ["section"]=> string(72) "20-vjecares-i-del-makina-nga-kontrolli-ne-kruje-perplas-3-persona-130639" }