U tall me priftërinjtë, Greqia merr vendimin final për futbollistin Andi Lila (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 11:00 30-03-2017 U tall me priftërinjtë, Greqia merr vendimin final për futbollistin Andi Lila (FOTO)

Pak ditë pasi u publikua video ku futbollisti i kombëtares shqiptare, Andi Lila tallej me priftërinjtë, mbrojtësi është rikthyer në Selanik.

Atje, ai ka kërkuar ndjesë publike për çfarë ka thënë, i ka kërkuar ndjesë dhe komunitetit ortodoks dhe më pas ka bërë një foto përkrah peshkopit në Selanik. Lila nuk është mjaftuar me kaq, por ka postuar fotografinë në facebook.

“Duhet të jesh një njeri i fortë për të kërkuar falje, dhe akoma më i fortë ai që fal”, ka shkruar Andi Lila.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « De Biasi flet për Strakoshën: Ishte zgjedhja më logjike, është portier që jep garanci në fushë
Prifti i fali mëkatet Andi Lilës, reagon imami Ahmed Kalaja: Ishte një gabim njerëzor... »
Article Logic
Execution time: 0.020218133926392
array(1) { ["section"]=> string(25) "2017-03-30-10-03-11-73577" }