2017-ta në FOTO, shikoni momentet më pikante të shkrepura në kohën dhe vendin e duhur në Shqipëri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:13 26-12-2017 2017-ta në FOTO, shikoni momentet më pikante të shkrepura në kohën dhe vendin e duhur në Shqipëri

Emisioni i djeshëm “Debati në Channel One” të gazetarit Roland Qafoku iu kushtua medias shqiptare pergjatë vitit 2017.

Gjatë emisionit u publikuan 10 foto-lajme nga më interesantet dhe më me humor nga vendi. Secila foto është e shoqëruar me nje diçiturë thumbuese. Shikojini dhe komentojini vetë!

 

26056689_2104589766453816_1494669056_n.jpg

 Shteti që premtuam, u bë.

26058122_2104589763120483_914132848_n_1.jpg

 Shteti forcohet me gjëra të vogla

 

26058134_2104589759787150_2099144892_n.jpg

 

Drejtimi I duhur

26056846_2104589753120484_721587625_n.jpg

 Dashuri në koshin e plehrave

 

26102721_2104589756453817_1392319243_n.jpg

Gabimi i vockël i Mirelës

 

26176114_2104589739787152_277259543_n.jpg

 

Autori të varet prej gjuhe në mes të fshatit

 

 

26175208_2104589723120487_196679721_n.jpg

Aresyja përse PS fitoi thellë

 

26175240_2104589736453819_1012834552_n.jpg

 Rritja e GDP

 

26105664_2104589743120485_1384720858_n_1.jpg

 E rëndësishme është që gjyshi bën një punë

 

26057844_2104589726453820_1298620388_n.jpg

Në vigjilje të vitit të Skënderbeut

 

26175637_2104589746453818_338057673_n.jpg

 Gjobë për parkim të gabuar

 

26133427_2104589749787151_356235585_n.jpg

Aksident në shtëpinë e policisë

 

26135338_2104589769787149_1062563198_n.jpg

 Jashtë kontrollit të FSHF

 

26057898_2104589719787154_1368150956_n.jpg

 Tru peshk

 

26133169_2104589733120486_469514874_n.jpg

Ai që të shan, të do

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023947954177856
array(1) { ["section"]=> string(103) "2017-ta-ne-foto-shikoni-momentet-me-pikante-te-shkrepura-ne-kohen-dhe-vendin-e-duhur-ne-shqiperi-104374" }