"23 ngjyrat e kryeministrit Rama"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:39 14-06-2015

Kryeministri Edi Rama i dashuron ngjyrat. Këtë e ka dëshmuar gjatë kohës kur ishte kryetar Bashkie i Tiranës me ngjyrat e ndezura që i dha pallateve të errëta të komunizmit, vepër e cila pati një jehonë të gjatë në mbarë botën.

Por këtë gjë po e dëshmon edhe me ngjyrat e larmishme që zgjedh për veshjen e tij. Duket se kryemiministri Rama ka zgjedhur të veshë ngjyra të ndryshme në çdo qytet gjatë fushatës elektorale.

Nuk ka se si të mos ju ketë tërhequr vëmendjen, nëse keni ndjekur fushatën, bluza me logone Batmanit. Jo? Po bluza me distinktivin e policisë së New York-ut?

{gallery}rama1{/gallery}

Megjithëse bluza me logon e Lojërave Olimpike Londër 2012, mund të duket disi jashtë kohe, ditët e fundit Rama ka vendosur t’i kthehet bluzave me numrin 23 dhe logon e Partisë Socialiste, por duke alternuar ngjyrat.

{gallery}rama2{/gallery}

Premiera e “23 gjyrat e Kryeministrit Rama” duket se do të vazhdojë edhe një javë tjetër, përgjatë fushatës ekeltorale të zgjedhjeve të 21 qershorit, por deri atëherë, cila do të jetë ngjyra e rradhës?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027133941650391
array(1) { ["section"]=> string(37) "23-ngjyrat-e-kryeministrit-rama-13550" }