23 vjeçarja gjendet e vdekur në kampin e azilantëve në Gjermani

Publikuar tek: bota, më 21:18 12-08-2015 23 vjeçarja gjendet e vdekur në kampin e azilantëve në Gjermani

Një 23 vjeçare është gjetur e vdekur në njërin prej kampeve të emigrantëve azilkërkues në Gjermani.

Sipas mediave gjermane, 23 vjeçarja, emigrante nga Eritrea, qëndronte në një banesë 3-katshe bashkë me 260 azilkërkues të tjerë nga vende të ndryshme të botës.

Dyshohet se 23 vjeçarja është vrarë për shkaqe raciste. Policia gjermane ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e vrasjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033750057220459
array(1) { ["section"]=> string(69) "23-vjecarja-gjendet-e-vdekur-ne-kampin-e-azilanteve-ne-gjermani-18266" }