25-vjeçarja bën zgjedhje të çuditshme, vesh fustan të zi ditën e dasmës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:02 12-04-2016 25-vjeçarja bën zgjedhje të çuditshme, vesh fustan të zi ditën e dasmës

Një 25-vjeçare ka bërë një zgjedhje të çuditshme për ditën e saj të dasmës duke veshur një fustan të zi kundër traditës.

Australiania Sophie Cachia vesndosi të prishë traditën duke mos veshur fustan të brdhë dhe duke shkuar në altar ndryshe. Fustani i saj i zi ishte i dizenjuar nga stilisti Anthony Montesano, me të zeza ishin veshur edhe shoqërueset e saj veshjet e të cilave ishin të dizenjuara nga i njëjti stilist. Po ashtu edhe bashkëshorti i 25-vjeçares, Jaryd Cachia, nuk ka bërë përjashtim duke mos mbajtur të veshur kostumin tradicional.

“Nëse do më pyesnit se pse vesha një fustan të zi ditën e dasmës sime, mund të përgjigjem në mënyrën më të sinqertë se më pëlqen. E zeza është klasike. Duket mirë në trupin e çdo njeriu. Është e guximshme dhe seksi” ka thënë 25 vjçarja.

fustan_i_zi_3.jpg

fustan_i_zi_1.jpg

fustan_i_zi_5.jpg

 

fustan_i_zi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029383897781372
array(1) { ["section"]=> string(76) "25-vjecarja-ben-zgjedhje-te-cuditshme-vesh-fustan-te-zi-diten-e-dasmes-37498" }