25 vjeçarja thyen traditën, vesh fustan të zi ditën e dasmës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:58 13-04-2016 25 vjeçarja thyen traditën, vesh fustan të zi ditën e dasmës

Një 25-vjeçare ka bërë një zgjedhje të çuditshme për ditën e saj të dasmës duke veshur një fustan të zi kundër traditës. Australiania Sophie Cachia vesndosi të prishë traditën duke mos veshur fustan të brdhë dhe duke shkuar në altar ndryshe. Fustani i saj i zi ishte i dizenjuar nga stilisti Anthony Montesano, me të zeza ishin veshur edhe shoqërueset e saj veshjet e të cilave ishin të dizenjuara nga i njëjti stilist. Po ashtu edhe bashkëshorti i 25-vjeçares, Jaryd Cachia, nuk ka bërë përjashtim duke mos mbajtur të veshur kostumin tradicional.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.083594799041748
array(1) { ["section"]=> string(65) "25-vjecarja-thyen-traditen-vesh-fustan-te-zi-diten-e-dasmes-37550" }