26 qershori: Rama dhe Basha telefonojnë Petrit Vasilin, zbuloni si e thërrasin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:26 05-06-2017 26 qershori: Rama dhe Basha telefonojnë Petrit Vasilin, zbuloni si e thërrasin

Zgjedhjet e 25 qershorit kanë shkaktuar debate në distancë mes liderëve plotikë të partive të mëdha.

Ish-kreu i LSI Ilir Meta disa ditë më parë deklaroi se më 26 qershor Rama dhe Basha do zënë rradhë për t’i  telefonuar Vasilit që ta urojnë për fitoren.

Bujar Kapexhiu e ka konsideruar këtë situatë si të mirëqenë dhe ka realizuar një karikaturë në të cilën shihet Basha dhe Rama teksa e thërrasin Vasilin në telefon duke e quajtur kryeministër.

ghjgjghjhgjh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071849822998047
array(1) { ["section"]=> string(82) "26-qershori-rama-dhe-basha-telefonojne-petrit-vasilin-zbuloni-si-e-therrasin-81308" }