27-vjeçaria mardhënie seksuale me një të mitur, arrestohet dhe rrezikon me burg mbi 25 vjet

Publikuar tek: bota, më 13:28 01-03-2016 27-vjeçaria mardhënie seksuale me një të mitur, arrestohet dhe rrezikon me burg mbi 25 vjet

Një grua 27 vjeçe ka pasur mardhënie seksuale më një djalë 14 vjeç dhe është arrestuar nga policia. Ajo rrezikon me burg mbi 25 vjet sipas ligjit.

Ngjarja ka ndodhur në Georgia të SHBA-së. 27-vjeçaria Kristeen Harden pasi ka vizituar prindërit e 14-vjeçarit në banesën e tyre (ka qenë shoqe me mamanë e tij), ka mbajtur kontakte me të miturin, ndërsa më vonë ajo ka pasur mardhënie seksuale me të në shtëpinë e saj, raporton “georgianewsday”.

Kjo është zbuluar nga babai i 14-vjeçarit, i cili ka parë disa mesazhe në faqen e facebook-ut të djalit. Babai i djalit ka denoncuar menjëherë Kristeen Harden në polici dhe ajo është arrestuar më pas, ndërsa tani të dyla palët presin gjyqin. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031926870346069
array(1) { ["section"]=> string(96) "27-vjecaria-mardhenie-seksuale-me-nje-te-mitur-arrestohet-dhe-rrezikon-me-burg-mbi-25-vjet-33914" }