27 vjetori i themelimit të PD, Nard Ndoka nxjerr nga arkiva foton e rrallë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:23 11-12-2017 27 vjetori i themelimit të PD, Nard Ndoka nxjerr nga arkiva foton e rrallë

Ditën e sotme është shënuar 27 vjetori i themelimit të Partisë Demokratike.

Deputeti i PDK e ka kujtuar këtë ditë ndryshe, ndërsa ka publikuar një foto të disa viteve më parë.

Ndoka në këtë foto ngjan shumë ndryshe nga tani, më i ri por edhe me pamje tjetër dhe vështirë se njihet.

“27 vite me parë, ku mikrofoni vendosej në një stativ të improvizuar prej druri!️”, shkruan Ndoka krahas fotos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.074273109436035
array(1) { ["section"]=> string(80) "27-vjetori-i-themelimit-te-pd-nard-ndoka-nxjerr-nga-arkiva-foton-e-rralle-102725" }