28-vjetori i themelimit, 28 të rinj nga Delvina i bashkohen PS

Publikuar tek: aktualitet, më 20:21 12-06-2019 28-vjetori i themelimit, 28 të rinj nga Delvina i bashkohen PS

Sot Partia Socialiste feston 28-vjetorin e themelimit të saj.

Me këtë rast, 28 të rinj nga qyteti i Delvinës i janë bashkuar Partisë Socialiste.

Të rinjtë u shprehën të bindur dhe krenarë në kandidaturën e Majlinda Qilimi, pasi sipas tyre ajo mbart vlera të larta qytetarie do ti kthejë Delvinës portretin e merituar.

20190612_190459.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017692089080811
array(1) { ["section"]=> string(68) "28-vjetori-i-themelimit-28-te-rinj-nga-delvina-i-bashkohen-ps-167989" }