3 kundra 1, sherr me shkelma dhe shkulje flokesh në Tiranë (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:37 26-04-2016

Një tjetër rast dhune është regjistruar në rrugët e Tiranës, ku në videon e publikuar shihen tre vajza që sulmojnë një të katërt.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës 9 vjeçare “Emin Duraku”, ndërkohë që ka qenë kalimtarë të rastit ata që kanë bërë të mundur shuarjen e sherrit mes vajzave. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022642135620117
array(1) { ["section"]=> string(69) "3-kundra-1-sherr-me-shkelma-dhe-shkulje-flokesh-ne-tirane-video-38752" }