3 miqtë e pandarë, Fevziu, Shkullaku dhe Haxhiu së bashku në fundjavë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:18 09-05-2016 3 miqtë e pandarë, Fevziu, Shkullaku dhe Haxhiu së bashku në fundjavë (FOTOT)

Mund të quhet pa frikë 3 miq të pandarë. Blendi Fevziu, Armand Shkullaku dhe Baton Haxhiu, edhe këtë fundjavë kanë menduar ta kalojnë së bashku. Të tre analistët e njohur të ekranit, janë veshur kësaj here shumë sport. Me atlete e bluza komode për të vizituar kantinën e verërave ‘’Arbri’’.

Fevziu, kuptohet me ngjyra më të forta, siç shihet shpesh. Dhe pas vizitës, nuk kanë harruar të shkrepin fotot e rastit dhe të pinë ndonjë gotë verë.

blendifevzoiarbri2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025835990905762
array(1) { ["section"]=> string(79) "3-miqte-e-pandare-fevziu-shkullaku-dhe-haxhiu-se-bashku-ne-fundjave-fotot-39884" }