3-vjeçari 'NGACMON' Meghan Markle, Princi Harry e kap mat,  ja si reagon (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 19:18 12-07-2018 3-vjeçari 'NGACMON' Meghan Markle, Princi Harry e kap mat,  ja si reagon (FOTO) Meghan Markle dhe vogëlushi Walter Cullen

Çifti Megahn Markle dhe Princ Harry janë shndërruar në kryetemën e mediave rozë.

Së fundmi për një situatë shumë të këndshme që i ndodhi Meghanit. Vogëlushi Walter Cullen, vetëm 3 vjeç, filloi t’i prekte flokët Meghan Markle dhe ta”ngacmonte” ndërkohë që ajo nuk e kishte mendjen.

Meghan u kthye pas pak dhe nisi ta kapte dorën e voglushit, por Princi Harry nuk mund të rezistonte pa e 'kritikuar' Walterin e vogël, i cili pas kësaj reagoi natyrshëm si i zënë në faj.

36978805_482460825536766_736934783614976_n.png

37032506_482461338870048_1423380938175283200_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02558708190918
array(1) { ["section"]=> string(79) "3-vjecari-ngacmon-meghan-markle-princi-harry-e-kap-mat-ja-si-reagon-foto-127698" }