40 Euro për të dëgjuar e parë Anastacian në “Qemal Stafa”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:40 25-08-2015 40 Euro për të dëgjuar e parë Anastacian në “Qemal Stafa” Bileta per koncertin e Anastacias

Këngëtarja Anastacia do të mbajë për herë të parë një koncert në Tiranë.

Koncerti do të zhvillohet në orën 20:00 në stadiumin “Qemal Stafa” dhe biletat janë shitur me shpejtësi të rrufeshme.

40 euro është çmimi i kësaj bilete në rradhën 8. A janë shumë? Kjo ndoshta vlen për t’u trajtuar pasi të kemi parë më parë koncertin dhe gjithë organizimin dhe angazhimin për të sjellë diçka ndryshe në gushtin e nxehtë të Tiranës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035663843154907
array(1) { ["section"]=> string(61) "40-euro-per-te-degjuar-e-pare-anastacian-ne-qemal-stafa-19123" }