47-vjeçe por një bombë, këngëtarja nënë e dy fëmijëve lë pa fjalë ndjekësit me këtë foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:50 04-11-2016 47-vjeçe por një bombë, këngëtarja nënë e dy fëmijëve lë pa fjalë ndjekësit me këtë foto

Ndonëse 47-vjeçe dhe mama e dy fëmijëve, bomba Jennifer Lopez vazhdon të mbetet e tillë.

Dhe këtë e demostron më së miri kjo foto e publikuar prej saj në rrjetin Instagram.

Një foto që ka marrë miliona pëlqime e që i ka habitur të gjithë. Format e J.L nuk kanë nevojë për koment, përveç një komenti që bën vetë ylli i muzikës. “Duaj veten para së gjithave. Ndjehem e Fuqishme. Trup i shëndetshëm, mendje e shëndetshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022562026977539
array(1) { ["section"]=> string(93) "47-vjece-por-nje-bombe-kengetarja-nene-e-dy-femijeve-le-pa-fjale-ndjekesit-me-kete-foto-58399" }