49-vjeçarja Pamela Anderson zhvishet në filmin e ri (Foto +18)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:28 14-09-2016 49-vjeçarja Pamela Anderson zhvishet në filmin e ri (Foto +18)

Aktorja e famshme hollivudiane Pamela Anderson vijon të mahnisë me bukurinë dhe linjat e saj seksi edhe pse tashmë 49-vjeçare.

Ajo nuk ka hezituar të zhvishet në filmin e ri “The People Garden”, historia e Sweetpea (Dree Hemingëay) e cila shkon në Japoni për t’u ndarë nga i dashuri i saj rokstar Jamie (François Arnaud). Filmi po shfaqet në kinematë amerikane.

de4erffffhot_1.jpg

Screpamelashot_1.jpg

Screenpamelllaot_1.jpg

Scrasd4tgggghot_1.jpg

dcff555yyhot_1.jpg

Scredrtftfggghshot_1.jpg

xdfffshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Topmodelja lë nam, rrëzohet në mes të sfilatës
Selena Gomez merr masa të reja për të harruar Justin-in, ajo çfarë bën të habit.. »
Article Logic
Execution time: 0.01860499382019
array(1) { ["section"]=> string(65) "49-vjecarja-pamela-anderson-zhvishet-ne-filmin-e-ri-foto-18-52925" }