5 personat tashmë kukulla, mes tyre Rama, Berisha, Olti Curri dhe... Njihuni me nismën e bamirësisë #Mengme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:54 14-09-2015 5 personat tashmë kukulla, mes tyre Rama, Berisha, Olti Curri dhe... Njihuni me nismën e bamirësisë #Mengme

Ja edhe MengMe, Olti Curri mini clone. Nisma e bamirësisë me yje të botës së medias dhe spektaklit ndërkombëtar quhet #celebritiesgetcute për projektin #saveangels.

Nga çdo shtet do të zgjidhen pesë persona të famshëm, kukullat e të cilëve do të krijohen dhe shiten në funksion të kauzës së madhe të bamirësisë. Këta pesë persona do të promovojnë këtë nismë në portalet e tyre sociale duke ndihmuar në bamirësinë për grupet në nevojë.

Në Shqipëri do të jenë Kryeministri Edi Rama, ish kryeministri Sali Berisha Olti Curri, Albana Osmani dhe mendohet...edhe Monika Kryemadhi.

Ju mund të dhuroni duke blerë kukullën MengMe me pamjen tuaj në www.meng-me.comdhe ne Insta @mengme_project.com.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018886089324951
array(1) { ["section"]=> string(106) "5-personat-tashme-kukulla-mes-tyre-rama-berisha-olti-curri-dhe-njihuni-me-nismen-e-bamiresise-mengme-20740" }