5 plazhet më të bukura në Shqipëri sipas prestigjozes Lonely Planet

Publikuar tek: kulture-art, më 18:14 20-07-2016 5 plazhet më të bukura në Shqipëri sipas prestigjozes Lonely Planet

 

Prestigjozia amerikane ''Lonely Planet'', pas guidave të shumta që ka realizuar në Shqipëri ka cilësuar bregdetin shqiptar si një perlë të vërtetë.

Në disa artikuj të saj ka vlerësuar dhe faunën e shqipërisë, duke veçuar pelikanin kaçurrel.

Këtë herë është ndalur tek plazhet më të mira të Shqipërisë, ndër to ajo veçon:

Palasa:

palasa_copy.jpg

Dhërmi:

dhermiu_copy_copy.jpg

Ksamil:

ksamili_copy.jpg

Bunec:

buneci_copy.jpg

Himara:

himara_copy.gif

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fotografja që realizoi foton me dy lesbiket që puthen në Shkodër, merr mesazhin që i ndryshon ditën
Ministria humbet gjyqin për Kalanë e Lezhës, skandalizohet Mirela Kumbaro: Nuk ka asnjë justifikim »
Article Logic
Execution time: 0.1253080368042
array(1) { ["section"]=> string(73) "5-plazhet-me-te-bukura-ne-shqiperi-sipas-prestigjozes-lonely-planet-47222" }