500 mijë lekë për të parë Anna Vissi-n në Tiranë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:54 01-02-2015 500 mijë lekë për të parë Anna Vissi-n në Tiranë

Këngëtarja e njohur greke, Anna Vissi ka performuar mbrëmjen e 31 janarit në Tiranë në “Arena Club”, për të gjithë fansat e saj, që duhet thënë se në Shqipëri janë të shumtë.

Anna Vissi, njihet në Shqipëri me disa prej hiteve të saj dhe kjo është hera e parë që 57 vjeçarja perfomon në vendin tonë.

Duke parë interesin e madh që ka pasur për të ndjekur nga afër këngëtaren greke, organizatorët nuk kanë nguruar të vendosin edhe çmime të larta për biletën.

Kështu, ata që e kanë ndjekur Vissi-n nga zona “vip” e club-it u është dashur të paguajn plotë 500 mijë lekë për tavolinën që kanë prenotuar.

Jo pak kur e mendon…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arratiset Stresi, Policia e shpall në kërkim
Rita Ora, një shqiptare në ‘’Oscar’’ (Foto+Video) »
Article Logic
Execution time: 0.017091989517212
array(1) { ["section"]=> string(53) "500-mije-leke-per-te-pare-anna-vissi-n-ne-tirane-2043" }