53 vjeçari i dehur merr policinë në telefon dhe bën kallëzim të rremë, oficerët i zbarkojnë në shtëpi dhe marrin masa

Publikuar tek: aktualitet, më 21:30 14-11-2017 53 vjeçari i dehur merr policinë në telefon dhe bën kallëzim të rremë, oficerët i zbarkojnë në shtëpi dhe marrin masa

Një 53 vjeçar  nga Lezha në gjendje të dehur ka bërë kallëzim të rremë në polici. Efektivët kanë shkuar në shtëpinë e tij dhe kanë nisur procedim penal për të.

Njoftimi i policisë:

 Më datë 13.11.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë, për shtetasin L.GJ, vjeç 53, banues në Torovicë, pasi dyshohet se më datë 12.11.2017, në gjendje të dehur, ka bërë njoftim të rremë në polici. Neni 272 i Kodit Penal.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthen në flakë makina e avokates në Tiranë
Bëhuni gati! Reshje të vrushllme shiu në disa zona ditën e nesërme, dimri i egër po vjen »
Article Logic
Execution time: 0.01976203918457
array(1) { ["section"]=> string(122) "53-vjecari-i-dehur-merr-policine-ne-telefon-dhe-ben-kallezim-te-rreme-oficeret-i-zbarkojne-ne-shtepi-dhe-marrin-masa-99572" }