53 vjetori i Edi Ramës, zbulohet dhurata e "fshehtë" e Lulzim Bashës: M’ja ço içik këtë po s’du ta marri vesh njeri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:35 05-07-2017 53 vjetori i Edi Ramës, zbulohet dhurata e

Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme festoi 53 vjetorin e lindjes, ditë e cila ishte e mbushur me urime nga ndjekës, personazhë publikë, politikanë dhe nga “Basha”.

Avokati Altin Goxhaj dhe gazetari Armir Shkurti, me ironi kanë bërë një video urimi për kryeministrin, me një tortë në dorë sipër të cilës kanë vënë shkronjat e PD ku shprehen se kjo është dhurata e Bashës për Ramën.

“Mja ço icik ktë po s’du ta marri vesh njeri”, shprehet Goxaj me shaka në video.

Për më shumë ndiqni videon:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019214153289795
array(1) { ["section"]=> string(117) "53-vjetori-i-edi-rames-zbulohet-dhurata-e-fshehte-e-lulzim-bashes-m-ja-co-icik-kete-po-s-du-ta-marri-vesh-njeri-85137" }