63 vjeçari merr urdhër mbrojtje, u dhunua nga bashkëjetuesja 14 vite më e re

Publikuar tek: aktualitet, më 21:30 06-12-2017 63 vjeçari merr urdhër mbrojtje, u dhunua nga bashkëjetuesja 14 vite më e re

Një 63 vjeçar ka denoncuar bashkëjetuesen duke pretenduar se është dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht prej saj.

Bëhet fjalë për 63-vjeçarin me iniciale Q.B nga qyteti i Durrësit i cili tha se është dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nga bashkëjetuesja me iniciale N.B., 49-vjeç.

Pas denoncimit, ndaj 63 vjeçarit është lëshuar urdhër mbrojtje i menjëhershëm, “për masa ndaj dhunës në marrëdhëniet familjare”. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rekordi, “diamanti i paqes” shitet për 6.5 milion dollarë
Ylli shqiptar mposht këngëtaret e mëdha botërore si Rihana, Taylor Swift… si triumfoi në këtë “luftë” të fortë »
Article Logic
Execution time: 0.12863206863403
array(1) { ["section"]=> string(82) "63-vjecari-merr-urdher-mbrojtje-u-dhunua-nga-bashkejetuesja-14-vite-me-e-re-102216" }