7 milion njerëz e pëlqejnë këtë foto, vetëm dikush jo

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:56 28-11-2015 7 milion njerëz e pëlqejnë këtë foto, vetëm dikush jo

Karikatura më e bukur për këtë 103 vjetor të Pavarësisë së Shqipërisë. 

Ismail Qemali dhe Isa Boletini sjellë në “versionin dixhital”. Ata realizojnë një “selfie” së bashku dhe marrin 7 milion klikime. Por është dikush dhe i vetëm që i bën dislike: Esat Pasha.

Karikatura ëhstë bërë virale tashmë në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027489900588989
array(1) { ["section"]=> string(58) "7-milion-njerez-e-pelqejne-kete-foto-vetem-dikush-jo-26500" }