7 simbolet që influencojnë në të gjitha kulturat, ja domethënia e tyre

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:02 11-04-2015 7 simbolet që influencojnë në të gjitha kulturat, ja domethënia e tyre

Simbolet janë ndër gjërat që influencojnë fuqishëm mendjen tonë. Nga të shikuarit e simboleve disa njerëz  ndjejnë dashuri dhe disa të tjerë ndjejnë nën prezencën e tyre errësirën pranë vetes.

Ka 7 simbole shpirtërore të cilat kanë kuptimet e tyre.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026321887969971
array(1) { ["section"]=> string(74) "7-simbolet-qe-influencojne-ne-te-gjitha-kulturat-ja-domethenia-e-tyre-8455" }