7-vjeçarja teksane vret drerin e saj të parë (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:35 02-12-2016 7-vjeçarja teksane vret drerin e saj të parë (Video)

Reagimi i një vajze të vogël nga Teksasi e cila vret drerin e saj të parë është shukuar miliona herë në Facebook-un e babait të saj.

Video më poshtë tregon 7-vjeçaren Lilly, e cila qëllon drerin e parë më snajper, pamjet janë publikuar nga i ati, Cory.

Lilly fokusohet intensivisht derisa gjen momentin e duhur dhe tërheq këmbëzën e snajperit. Ajo dhe baba ii saj reagojnë të gëzuar.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025078058242798
array(1) { ["section"]=> string(56) "7-vjecarja-teksane-vret-drerin-e-saj-te-pare-video-61399" }