70 minuta mbledhje në selinë e PS, Rama ndan detyrat për sekretarët organizativë

Publikuar tek: politike, më 09:53 25-04-2016 70 minuta mbledhje në selinë e PS, Rama ndan detyrat për sekretarët organizativë

Dy ditë pas zgjedhjeve të Asamblesë në Partinë Socialiste, kryeministri Rama ka zhvilluar një mbledhje me sekretarët organizativë ku nuk ka munguar askush. Mledhja është zhvilluar në selinë e PS dhe ka zgjatur 70 minuta.

Sipas burimeve, mësohet se shefi i kabinetit ka ndarë detyrat për sekretarët organizativë.

Lista e të zgjedhurve në PS

Sekretar i Përgjithshëm, Gramoz Ruçi

Kryesia:

Arben Ahmetaj

Armando Subashi

Blendi Klosi

Damian Gjiknuri

Ditmir Bushati

Eglantina Gjermeni,

Erion Braçe

Erion Veliaj

Evis Kushi,

Fatmir Xhafaj

Lindita Nikolla,

Mimi Kodheli,

Niko Peleshi

Olta Xhaçka

Pandeli Majko

Saimiri Tahiri

Taulant Balla

Valentina Leskaj

Vangjush Dako

Vasilika Hysi

Sekretariati Ekzekutiv:

Sekretar për Organizimin Administrativ Bashkim Fino

Sekretar për Organizimin Digjital Alfred Peza

Sekretar për Organizimin e Burimeve Njerëzore dhe Marrëdhëniet me Koalicionin, Musa Ulqini

Sekretare e Rinisë, Elisa Spiropali

Sekretar për Reformën Strukturore dhe Emigracionin, Koço Kokëdhima

Sekretare për Koordinimin Elektoral, Blerina Gjylameti

Koordinator Kombëtar për Programin, Ilir Beqaj

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.073918104171753
array(1) { ["section"]=> string(85) "70-minuta-mbledhje-ne-seline-e-ps-rama-ndan-detyrat-per-sekretaret-organizative-38596" }