8 dhjetori, Landi i "West Side Family" hap arkivat: Kur Rama këndonte me djemtë më të kërkuar në Shqipëri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:48 08-12-2016 8 dhjetori, Landi i

8 dhjetori njihet tashmë si Dita e Rinisë dhe në kuadër të kësaj, Landi i grupit të famshëm “West Side Family” hap arkivat duke publikuar këto foto interesante.

Sot kanë ndryshuar shumë gjëra që nga ajo kohë kur djemtë këndonin në fushatën elektorale të Ramës. Një nga më të kërkuarit dhe më të pëlqyerit e kohës, Dr.Flori nuk jeton më por Landi nuk harron asnjëherë ta kujtojë. 

"Epo tashi... #Landifornia #WestSideFamily #DrFlori #RIPDrFlori#ThreeOfAlbaniaMostWanted", shkruan këngëtari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025776147842407
array(1) { ["section"]=> string(107) "8-dhjetori-landi-i-west-side-family-hap-arkivat-kur-rama-kendonte-me-djemte-me-te-kerkuar-ne-shqiperi-62000" }