88 mijë njerëz e ndjekin Edi Ramën në Instagram, por ai ndjek vetëm një (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:56 05-03-2017 88 mijë njerëz e ndjekin Edi Ramën në Instagram, por ai ndjek vetëm një (Foto)

Plor 88 mijë përdorues e ndjekin kryeministrin Edi Rama në Instagram, por ai ndjek vetëm një.

Rama, i cili është më tepër aktiv në Facebook, dhe shpesh Instagramin e përdor për të postuar “Foton e Ditës”, ndjek vetëm djalin e tij të madh, Greg Ramën.

Ndërsa Gregu profilin e tij në Instagram e ka kthyer në privat që do të thotë se vetëm miqtë e tij mund ta shohin.

ert4444yhjjjjj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032023906707764
array(1) { ["section"]=> string(81) "88-mije-njerez-e-ndjekin-edi-ramen-ne-instagram-por-ai-ndjek-vetem-nje-foto-70863" }