9-muajshe shtatzënë, Xhensila Myrtezaj nis pushimet (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:16 14-06-2018 9-muajshe shtatzënë, Xhensila Myrtezaj nis pushimet (FOTO) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj nis zyrtarisht pushimet.

Edhe pse në muajin e fundit të shtatzënisë, Xhensila ka vendosur të kalojë disa ditë pushime në bregdet. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja bukuroshe ka publikuar foto nga vendi ku po pushon, pa zbuluar destinacionin.

Së fundmi Xhensila publikoi këngën e saj në bashkëpunim me Ardian Bujupin “Çika Çika", këngë e cila menjëherë u shndërrua në hit.

 -640-0-5b2264d2c2e10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025670051574707
array(1) { ["section"]=> string(62) "9-muajshe-shtatzene-xhensila-myrtezaj-nis-pushimet-foto-124377" }