9 vite në Spaç se dëgjoi Jimi Hendrix, i moshuari feston me tortën e veçantë dhe merr dhuratë dosjen e Sigurimit

Publikuar tek: aktualitet, më 17:07 12-07-2018  9 vite në Spaç se dëgjoi Jimi Hendrix, i moshuari feston me tortën e veçantë dhe merr dhuratë dosjen e Sigurimit

Saimir Maloku u burgos për 9 vite në Spaç, pasi policia sekrete përgjoi shtëpinë e tij, dhe zbuloi se kisht shpikur një pajisje që kapte valët e televizionit italian.

Në televizor jepeshin këngët e Jimi Hendrix, Rolling Stones dhe Beatles, dhe Saimir Maloku gjithçka e kishte bërë për babain e tij të paralizuar, të kishte mundësi të kalonte kohën duke parë programe të huaja.

Sot ai feston ditëlindjen. Si dhuratë ka marrë dosjen e tij të Sigurimit të Shtetit. Ndërsa torta është e veçantë, me fotografitë e këngëtarëve të huaj që ai dëgjonte në rininë e tij.

Të ftuar janë Johann Sattler, ambasadori i Austrisë në vendin tonë, i cili ka shpërndarë këto foto në rrjetet sociale. Por sigurisht edhe të afërm e miq të shumtë.

eg45gh45h5h5h.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident i rëndë, VDES një person
Tentuan të hyjnë ilegalisht, ndalohen në Korçë 15 sirianë »
Article Logic
Execution time: 0.018301010131836
array(1) { ["section"]=> string(118) "9-vite-ne-spac-se-degjoi-jimi-hendrix-i-moshuari-feston-me-torten-e-vecante-dhe-merr-dhurate-dosjen-e-sigurimit-127680" }